USD 39.70 39.90
  • USD 39.70 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Завтра у Луцьку - День жалоби

30 Липня 2014 20:47
Луцький міський голова Микола Романюк підписав розпорядження, згідно з яким завтра, 31 липня, у Луцьку - День жалоби. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що серед загиблих «айдарівців» 27 липня був і Сергій Шостак з Луцька.

На знак скорботи припустять Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності на території міста.

Попрощатись із загиблим у зоні проведення АТО на Сході України Шостаком Сергієм Олександровичем, який служив в батальйоні «Айдар», можна завтра о 12:00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору. Саме там відбудеться відспівування загиблого. О 13:00 на Театральну майдані відбудеться громадянська панахида.

В родину Шостаків прийшло непоправне горе. Ніхто не зможе вилікувати душевні рани та зменшити біль їхніх сердець. Сергій Шостак народився 28 червня 1972 року у Луцьку, навчався у середній школі № 3.

Розпочав свій трудовий шлях із служби в міліції Луцького МВ УМВС України у Волинській області на посаді міліціонера роти патрульно-постової служби, пізніше працював у автотранспортному відділенні оперативної міліції швидкого реагування «Беркут» УМВС України в області. У 1995 році став командиром відділення оперативного взводу «Беркут».

З 2000-2001 роки – учасник бойових дій в Косово. Боєць «Айдару» мав звання старшого прапорщика міліції, нагороджений подяками, медалями за відзнаку в службі ІІІ та ІІ ступенів, відзнаками МВС «Почесний знак МВС України», «За миротворчу діяльність».

Також у цей день обмежено проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Наталія Показати IP 30 Липня 2014 21:20
Земля пухом всім захисникам своєї Батьківщини!
Олександр Показати IP 30 Липня 2014 21:24
Зато пiслязавтра вже Бандерштат! Ух i вшануватимемо ми загиблих в АТО!
Анонім до Олександр Показати IP 30 Липня 2014 21:36
Ви відпочивати будете .А там (тобто на Сході люди гинуть.НАШІ ЛЮДИ)
Марина до Олександр Показати IP 30 Липня 2014 21:39
Який Бандрештат, про що ви говорите??? В людей біда, а їм розваги в голові.
Анонім до Марина Показати IP 31 Липня 2014 07:43
Скажіть це Гузю "патріоту"!!!
Лучанин Показати IP 30 Липня 2014 21:38
СЛАВА ГУЗЮ - ОСНОВНОМУ ОРГАНІЗАТОРУ БАНДЕРШТАТУ ! Люди гинуть, а він організовує танцульки !!!
477 Показати IP 30 Липня 2014 22:29
Найщиріші слова підтримки рідним та ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ загиблому.
лахматий будун Показати IP 30 Липня 2014 22:33
Вічна память героям. Співчуття рідним і близьким, шкода, що втрачаємо найкращих...
Анонім Показати IP 30 Липня 2014 22:37
коментар було видалено
!!!!! Показати IP 31 Липня 2014 00:09
Дуже знайоме обличчя. Він , часом, не був підприємцем на Варшавці?
крук до !!!!! Показати IP 31 Липня 2014 00:31
дуже справедливийі надійний товариш. з овс його "пішли" на поатку 2000. пізніше займався діяльністю на варшавському, торговий ряд біля юванту, по-моєму бутик з мобілами б/у. висловлюю співчуття рідним!!!!!
!!!! до крук Показати IP 31 Липня 2014 07:12
Саме на нього і думав.Боявся помилитись. На чорному велосипеді їздив, ходив в тельняшці і в берцах.Завжди відчувалась військова виправка і стриманість.Маєчня якась!Не віриться.Тепер біля того місця на ринку іти ...
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 07:24
А чому не об`являли день жалоби по дітям розбомбленим в сиротинці.
НоНа Показати IP 31 Липня 2014 09:06
Люди, сбирайтесь страйкувати про скасування фестивалю, а то той нелюд "Гузьониш" отак поважає українців, а особливо перебуває в жалобі з українцями. Ганьба Гузю!!!!!!!! Вічна пам"ять загиблому!!! Співчуття рідним!!!!
Оксана до НоНа Показати IP 31 Липня 2014 10:06
давайте зберемося і рознесемо нах той фестіваль а гузю їб....ло об асфальт поправимо, іуди продажні, як вони вже набридли. наступним буде штурм буратінів
slavik okseniuk Показати IP 31 Липня 2014 09:40
serioga!blin!vichna pamiat tobi,molodec.simi spivshyttia.ia praciyvav z Sergiiom v Lucikomyn MV MVS!
Маневичанка Показати IP 31 Липня 2014 10:23
Де совість в істот (не людей) хто організовує це свято ?
ПУТИН-ЗДОХНИ-ТВАРЬ Показати IP 31 Липня 2014 11:27
Якщо я не помиляюсь, то внього щей є син з яким вони разом були на майдані, і Сергій щей поранення там отримав, під час подій на Грушевського? Шкода.Дійсно дуже хороша людина.Слава Герою! ВІЧНА ПАМЯТЬ! А ГУДЗЬ-ТО ПІДЛАБУЗНИК, ТІПА ЗА УКРАЇНУ ТІПА ЗА ЛЮДЕЙ. СМЕРДЮХ-В ВАРМІЮ П***Й.Я ЗГІДЕН- ПІ***К ТРЕБА ДАТИ, ЦЬОМУ ПОЦІНОВУВАЧУ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО.
НВП Показати IP 31 Липня 2014 11:43
Це ж яка скотина на коментах мінуси ставить!?
Яя до НВП Показати IP 31 Липня 2014 12:50
А що хіба мало скотів тут пасеться?100% один з сьогоднішніх анонімів і ставить мінуси і розповідає про нещасних , звичайно ж з вини української армії , розбомблених дітей в сиротинцях (розп"ятих хлопчиків, вбитих братів зі сходу і т.д.).
михайло Показати IP 31 Липня 2014 12:00
Герої будуть вічно у нашій пам'яті. Гарний, ввічливий був сусід. Дякуємо за відданість Україні. Слава Герою !
ЛоЛ Показати IP 31 Липня 2014 13:41
Был Настоящим Мужиком с большой буквы...
Nona Показати IP 31 Липня 2014 14:14
То коли збираємося на бойкот бандерштату?